top of page

FC Chotěboř "U17" - FK Hodonín 0:6 (0:2)

Sestava: Švec - Mudruňka, Krupička, Kaňkovský, Daniel, Čáp, Šustr, Bělík, Císař, Langer, Bříza


Náhradníci: Medek, Nápravník, Kubát, Blažek, Vogel, Vodička


V sobotu se na domácím hřišti utkaly naše dorosty se soupeřem z Hodonína. Soupeř se nacházel ve starší kategorii na 6.místě a v mladší kategorii na 7.místě tabulky Moravskoslezské divize D.


Zápas jsme začali dobře a vytvořili si dvě dobré příležitosti, které jsme však nevyužili. Soupeř hned z první příležitosti skóroval. To je dostalo “na koně” a zbytek poločasu diktovali tempo. Nám se nedařilo podržet míč, byli jsme u všeho druzí. Soupeř do poločasu ještě přidal ve 36.minutě druhý gól. 


V druhém poločase jsme pokračovali v nepříliš povedeném výkonu. V 75.minutě přidal soupeř třetí gól a od té chvíle jsme přestali hrát úplně. Za poslední desetiminutovku jsme tak inkasovali další 3 góly. 


Výkon se nám nepovedl. Soupeř byl lepší snad ve všech ohledech. My jsme pozdě dostupovali, když jsme získali míč, hned jsme o něj přicházeli. To stojí spoustu sil. Chyběl nám lepší pohyb, nabídka nebyla dobrá, to souvisí s tím, že jsme rychle přicházeli o balóny. Po třetím gólu byl zápas sice už rozhodnutý, přesto bychom si představovali dohrát zápas důstojněji.

Trenér: František Janda


30 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page