top of page

FC Chotěboř "U13" - TJ Sokol Bedřichov 4:4 (1:3)

Střelci: 7´Průša, 43´Drahozal (p), 50´Drahozal, 53´Štěpnička


Sestava: Vodseďálek - Zezulák, Kubát, Hudík, Drahozal, Štěpnička, Lédl, Průša, Krieglerová, Kroutil, Nikrmaierová


Náhradníci: Souček, Šrámek, Potměšil, Pros


V sobotu naši mladší žáci sehráli v sobíňovkém azilu domácí zápas s Bedřichovem. Čekal je další těžký soupeř ze špičky tabulky. Do zápasu vstoupili dobře a ujali se vedení. Hra byla poměrně vyrovnaná, nicméně do poločasu Bedřichov otočil skóre a v poločase se šlo do šaten za stavu 1:3.


Druhý poločas začali domácí aktivněji, což hned na začátku vyvrcholilo ve faul ve vápně a následný gól z pokutového kopu. To domácí ještě víc povzbudilo, herně převzali iniciativu a koupili šance, což vedlo k vyrovnání a poté otočení skóre na 4:3. Na konci zápasu stihl soupeř ještě srovnat skóre po standartce.


Super výkon s těžkým soupeřem. Skóre se zastavilo na remíze, ale těšilo mě jaké góly jsme dali. Vypracované, většinou po souhře po zemi. Chtěli jsme hrát, přechodovou fázi jsme řešili kombinačně. Jen škoda některých gólů, které jsme dostali a byli pro soupeře příliš jednoduché. Poslední věc, co bych chtěl vyzdvihnout byla dobrá mentalita a správné nastavení při nepříznivém výsledku, kdy jsme prohrávali o dva góly a dokázali po pěkných akcích otočit skóre.

Trenér: František Janda51 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page