top of page

FC Chotěboř dorost "U17" – FK Blansko "U17" 1:5 (0:2)

Aktualizováno: 23. 8. 2023

Střelci: 47´ Medek D.


Sestava: Blažek, Kaňkovský, Klimeš, Mach, Kubeš, Mudruňka, Moldavčuk, Císař, Čáp, Kubeš, Medek


Střídající: Bříza, Bělík, Šustr, Švec, Vodička


V neděli lehce po poledni jsme nastoupili k prvnímu mistrovskému utkání kategorie dorostu U17 moravskoslezské divize MSDD-D. Ve velkém horku jsme poskládali sestavu dle možností, protože kvůli trestu nám ještě chybí stoper a z důvodu dovolených a nedostatku hráčů jsme na část utkání posunuli některé kluky do U19, takže jsme nevěděli kolik vydrží u nás. Ze 16- ti kluků na soupisce jich bylo 10 nově příchozích do kategorie U17.

Začali jsme velmi opatrně a lehce opařeni z výsledku U19, nicméně jsme se z toho rychle oklepali a zjistili, že se soupeřem můžeme hrát. Dovolím si říct, že jsme byli vyrovnaným a v některých pasážích i lepším týmem a dobře hrajícího soupeře nepustili do větších šancí. Za celý poločas jsme udělali 2 chyby, které soupeř potrestal. Naše šance bohužel zůstali nevyužité.


Do druhé půle jsme udělali změny v systému, řekli si několik důležitých informací a namotivovali se s výsledkem něco udělat. Hned 2 minuty po začátku poločasu jsme snížili Davidem Medkem, který vytěžil z našeho nátlaku a z dálky přehodil hostujícího brankáře. Dále jsme se aktivně snažili hrát a nepouštět soupeře do větších šancí. Bohužel koncovka nebyla přesná nebo chyběla dobrá finální přihrávka. Postupně nám na dobře běhajícího soupeře přestali stačit síly a po hrubých chybách plynoucích z nezkušenosti v této rychlé soutěži jsme inkasovali postupně další 3 branky.


Musím kluky pochválit za bojovný výkon. Zápas nám ukázal kde máme nějaké nedostatky a z čeho se poučit. Myslím, že výsledek je pro kluky krutý, protože hra a předvedený výkon neodpovídá ukazateli skóre. Příští týden zajíždíme do daleké Břeclavi, kde se pokusíme navázat na dobrý výkon vylepšený o chyby, které jsme dělali.

Trenéři: Michal Moldavčuk a Lukáš Mrkvička

113 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page