top of page

FC Chotěboř dorost "B” – Přibyslav 0:0 (0:0)

Sestava: Fiala Š., Zvolánek Š., Moldavčuk M., Špitálník D., Hutař V., Mrkvička L. (C), Ledvinka O., Císař J., Voda J., Stejskal D., Jehlička T.

Střídající: Šimon A., Kruntorád A., Krupička V., Kubeš M., Moldavčuk F.


V neděli po obědě jsme odehráli další domácí utkání dorostu “B” v soutěži REALITY 11 - I. třída dorostu kraje Vysočina. Přijel k nám tým z Přibyslavi. Sestavu jsme měli poměrně slušně poskládanou, ale věděli jsme a museli jsme počítat se změnami v poločase, aby někteří borci mohli jet pomoci “B” a “C” týmu chlapů. Nám se přihlásilo dost borců, takže jsme si s tím poradili.


V prvním poločase jsme na začátku zatlačili soupeře a k ničemu významnému ho nepustili. Jediné nebezpečí od soupeře bylo v jejich dobře zahrávaných rohových kopech, ale nic vážného se nestalo. My jsme v první půli prvního poločasu měli hned několik gólových příležitostí, ale bohužel ve finální fázi jsme to nedotáhli. Postupem času jsme se přizpůsobili hře soupeře a to nebyl náš šálek, nebylo vlastně nic ani na jedné straně.


Stejně se odvíjel i začátek druhého poločasu. Až někdy okolo 70. minuty jsme se nechtěli spokojit s remízou, se kterou byl soupeř spokojen a pro něj to byl dobrý výsledek. Zatlačili jsme soupeře, opět jsme měli několik slibných příležitostí, ale v zakončení jsme nebyli 100% důrazní a přesný. Bohužel ač jsme tlačili, tvořili nic nám tam nespadlo.


Celkově jsme byli lepším týmem, který měl více ze hry, více šancí, ale výsledkem byla bezbranková remíza. Z našeho pohledu a k vývoji utkání je to ztráta bodů a musíme zapracovat na lepší koncovce a lepším provedení standardních situací a rohů.

Trenéři: Michal Moldavčuk a Lukáš Mrkvička


50 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page