top of page

FC Chotěboř dorost "B" – Bedřichov B 3:1 (2:0)

Střelci: Prokš, Voda, Mrtka (p) – Sedláček


Sestava: Fiala Š., Špitálník D., Mrtka D., Zvolánek Š., Mach D., Císař J., Čáp D., Nápravník J., Voda J., Prokš P., Jehlička T.

Střídali: Tecl J., Nápravník M., Škvára P., Kubeš Š., Šťastný A.


Po sobotním obědě se na umělé trávě utkala rezerva dorostu Chotěboře s rezervou dorostu Bedřichova. Utkání jsme měli od začátku pod kontrolou, aktivním přístupem k utkání a kombinací zkušených a mladých hráčů jsme si kráčeli utkáním ke zdárnému konci. Ve 12. minutě jsme poprvé skórovali rychlým přístupem a tlakem do brány. Ve 21. minutě jsme navýšili vedení rychlým protiútokem a do konce poločasu jsme měli ještě několik šancí, které jsme neproměnili, ale vzali si ponaučení z toho jak tyto situace řešit.


Do druhého poločasu jsme nastoupili s obměnou, aby si někteří kluci odpočinuli na nedělní divizi. Soupeř začal být aktivnější a zlobil, poměrně nám chvilku trvala stabilizace a kompaktnost po střídáních. V přečíslení v 64. minutě soupeř skóroval sice se štěstím, kdy gólman zlikvidoval první střelu a hned následnou dorážku, ale na další dorážku už nedosáhl. Naše hra se srovnala a začali jsme soupeře rychlými akcemi opět trápit, kdy v 68. minutě došlo v úniku k podražení našeho hráče hostujícím brankářem těsně před vápnem, který by pokračoval sám do prázdné brány. Následovala ihned červená karta a soupeř dohrával v deseti. Náš tlak se stupňoval a v 86. minutě náhradní brankář hostí fauloval ve vápně našeho útočníka a byl nařízen pokutový kop, který bezpečně proměnil v tomto zápase náš nejzkušenější hráč a kapitán. Zbytek zápasu už jsme si výsledek pohlídali.


Musím všechny kluky pochválit za zodpovědný výkon. Zhruba polovina kluků jela hned v neděli na další zápas v divizi U19 a U17. Tito hráči dostávají velké porce minut v obou soutěžích a velmi statečně se s tím perou. Další 2 hráči nastoupili k prvnímu utkání v této sezóně. Samozřejmě každé utkání nám ukáže na čem dále pracovat a tomu se budeme dále věnovat.
40 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page