top of page

FC Chotěboř "B“ – TJ Sokol Havlíčkova Borová 5:1 (3:0)

Střelci: 1. Bělovský M., 39. Pačanda, 43. Odvářka M., 62. Odvářka M., 66. Odvářka M. - 74. Provazník


Sestava: Gregor J., Gregor L. (46. Muzikář), Odvářka R. (57. Ledvinka), Neuvirt, Hlaváček Jan, Hlaváček Jiří, Bělovský M., Bělovský O. (79. Paidar), Pačanda, Chlad (63. Stejskal), Odvářka M.Vstup do zápasu jsme si nemohli přát lepší. Hned v první minutě po pravém křídle prchá obraně Bělovský O., který přihrává na vápno bratru Michalovi a vedeme 1:0. Snažíme se pokračovat v aktivním napadání a kombinační hrou. Soupeře tlačíme, ale branku přidáváme až na konci poločasu. Bělovský O. dostává míč za obranu soupeře, trochu delší, který dobíhá až na koncové čáře. Přihrává před bránu, kde se míč odráží od brankáře do Pačandy a od Patrika do branky 2:0. Následně vybojuje míč Chlad uprostřed hřiště, nahrává Odvářkovi M., který mu míč vrací do lajny a ten mu ho zpět krásně na centruje do vápna 3:0.


Začátek druhého poločasu se nám moc nepovedl, měli jsme tam hodně ztrát a pustili jsme soupeře do hry. Uklidníme se až v 62. minutě, když trefuje brankář hostí z pozdní rozehrávky Odvářku M. do zad a od zad do branky 4:0. Pátý gól a dovršení hattricku vsítil střelou z vápna Odvářka M. Poté nás Borová zatlačila a odměnou jí byl gól Provazníka, který krásně z voleje uklízí na zadní tyčce centr Kučery.


Kluci odehráli povedený zápas s nasazením od začátku zápasu. Doufejme, že v sobotu 22.4. od 16:00 v Batelově navážeme na výkon.

Trenér: Radek Odvářka

59 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page