top of page

FC Chotěboř "B“ – TJ Sokol Štoky 0:1 (0:1)

Sestava: Ptáček, Tůma (69. Voda), Odvářka R. (82. Ledvinka P.), Gregor T., Hlaváček Jan (84. Muzikář), Hlaváček Jiří (82. Hudec), Bělovský M., Pačanda, Ledvinka O. (69. Křivský), Odvářka M., Mrtka


V sobotu odpoledne jsme přivítali Štoky.


Vstup do prvního poločasu máme dobrý, v 5. minutě má šanci Odvářka M. volí střelu, ale kdyby zvedl hlavu a nahrál volnému Pačandovi, který by byl sám před brankou, mohli jsme se radovat. Místo toho, rychlý nákop hostí dobíhá hostující Žila a po kličce se pěkně trefuje k tyči 0:1. Dále se hra odehrává od vápna k vápnu, na každé straně, tak 2:2 na pološance, bez přesného zakončení.


Do druhé půle jsme chtěli přidat na aktivitě a více hrát po zemi. To se nám na začátku druhého poločasu povedlo a odměnou nám byla penalta po faulu na Odvářku M. Sám faulovaný šel penaltu kopat, ale bohužel nedal. Za tento faul dostal hostující obránce druhou žlutou kartu a následně červenou. A pro nás začalo dobývání bloku. Velkou šanci má na konci zápasu Mrtka, ale bohužel překopává branku. A tak si Štoky odvezli všechny body domů.


Bojovnost nám nechybí, snahu máme, ale chybí nám přechodová fáze a odvaha hráčů. Jenom nakopáváním míčů do vápna se zápas nevyhraje. Musíme přidat v kombinaci a pohybu.

Tento víkend vyrážíme v sobotu do Košetic od 15:00, kde nás nečeká nic lehkého.


Trenér: Radek Odvářka

36 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page