top of page

FC Chotěboř "B" – TJ Slavoj Třešť 4:3 (1:1)

Střelci: 15. Somerauer, 62. Hanousek, 87. Somerauer, 90. Pačanda


Sestava: Ptáček, Tůma (66. Voda), Soukup, Odvářka R. (80. Ledvinka P.), Hlaváček Jan, Hlaváček Jiří (85. Málek), Bělovský M. (80. Křivský), Pačanda, Bělovský O. (66. Ledvinka O.), Somerauer, Hanousek


V neděli odpoledne za deštivého počasí jsme přivítali Slavoj Třešť.

Na zápas dorazilo 150 diváků a měli se na co koukat, soupeř trestal naše chyby a my museli „šlapat“ až do konce, abychom vyhráli a to se povedlo.


Začátek zápasu začal v naší režii, držíme balon na kopačkách a snažíme se posouvat k brance hostí. První šancí zahrozíme po levé straně, Hlaváček Jiří posouvá na Pačandu, který jde sám na golmana, ale ten mu včasným vyběhnutím zabrání v zakončení. Soupeř se po našich nepřesnostech začíná dostávat do hry, a zahrozí brejkem Šimka. V 15. minutě nás uklidní Somerauer, který vystihuje rozehrávku hostující obrany, a levačkou uklízí míč do branky 1:0. Soupeř vyrovnává brejkem z půlky hřiště, Mareš posouvá Šimka a ten jde až do brány 1:1. Dále se hra odehrává od vápna k vápnu, bez velké šance na obou stranách.


Začátek druhého poločasu začneme dobře, zatlačíme soupeře do defenzívy, Somerauer trefuje po rohu břevno a ani jeho nůžky na penaltě neskončili brankou. Soupeř bohužel trestá první naší chybu, když si ve vápně nepohlídáme Kubáta, který z rohu zakončuje sám do branky 1:2. Vyrovnáváme po krásné akci ze středu hřiště, Hlaváček Jiří si narazí míč se Somerauerem a prvně jmenovaný přesným centrem nachází Hanouska, který hlavou přesně zakončuje 2:2. Za deset minut se znovu prosazují hosté. Propadneme na pravé straně poté i v prostředku obrany a Mareš zakončuje sám před Ptáčkem 2:3. Nic nezabalíme a začneme se tlačit na soupeře. Somerauer těsně mine hlavou branku, následně Křivský protáhne golmana, ale ten míč vytěsní na roh. Pokračujeme v tlaku a otvíráme více obranu. To mohl potrestat Šimek, když jde v 83. minutě sám na Ptáčka, ale ten vystihuje kličku, a míč chytá. A pak začne úřadovat Pačanda, nejdříve vyřeší situaci v rohu hřiště a přesným centrem nachází Somerauera 3:3. A v 90. minutě zápasu posouvá Patrik Pačandu míč do strany na Ondřeje Ledvinku, který mu vrátí míč na malé vápno a Patrik tvrdou střelou pod víko nedává brankáři šanci 4:3.


Pro diváka pěkný fotbal, ale pro trenéry moc ne, nervy až do konce. Soupeř nám dal školu v produktivitě, když z šesti šancí tři využil. My musím pochválit kluky, že to nevzdali a hráli až do konce.

Trenér: Radek Odvářka

110 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page