top of page

FC Chotěboř "B" – TJ Jiskra Dobronín 2:3 (2:2)

Střelci: 18. Odvářka M., 30. Bělovský Michal – 28. Bořil, 42. Sedláček T., 66. Sedláček T.


Sestava: Ptáček, Odvářka R. (46. Gregor L.), Čapek D., Neuvirt, Hlaváček Jan, Hlaváček Jiří (84. Muzikář), Bělovský M., Bělovský O., Pačanda (60. Chlad), Vepřovský (60. Veselý), Odvářka M.


Začátek jarní sezóny nám nevyšel, doma na umělé trávě jsme podlehli Dobronínu.


Na rychlém mokrém terénu, se hra přelévala z jedné strany na druhou. První šanci měli hosté, když po levé straně utíká Laňka, ale netrefuje branku. Na druhé straně se prokličkuje Odvářka M. na velké vápno a uklízí míč do sítě 1:0. Poté nás soupeř přitlačil a po rohu se trefuje Bořil 1:1. Odpovídáme hned na druhé straně, když si bratři Bělovský dvakrát vymění míč a tvrdou střelou na kříž branky uklízí míč do branky Michal 2:1. Konec poločasu si nepohlídáme a po ztrátě v rozehrávce nám prchá Sedláček T. a poločas končí za stavu 2:2.


Druhá půle je opatrnější, soupeř se zatáhne a čeká na naši hru, nám se nedaří dostat do vápna. V 66. minutě dělá chybu obrana a Sedláček T. jde sám na Ptáčka a proměňuje 2:3. Následuje náš tlak, máme několik závarů ve vápně, ale špatné zakončení. A když v 89. minutě mine míč těsně branku po přímém kop z vápna, tak si soupeř odvezl všechny body.


Končí naše „šňůra“ výher, když jsme celý podzim neprohráli. Následující kolo zajíždíme do Tisu, který nás po prohře přeskočil v tabulce, takže nás čeká boj o druhé místo. Věřím, že v Tisu předvedeme lepší výkon, než doma a uhrajeme lepší výsledek.

Trenér: Radek Odvářka69 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page