top of page

FC Chotěboř "B“ – SK Přibyslav 1:1 (1:1)

Střelci: 13´ Tůma


Sestava: Dobrovolný, Janda V. (62. Voda), Odvářka R. (74. Ledvinka P.), Gregor T., Tůma (74. Paidar), Polanský, Císař, Hlaváček Jiří (83. Veselý), Klement, Ledvinka O. (46. Muzikář), Mrtka,


V sobotu odpoledne jsme na našem hřišti přivítali nedalekou Přibyslav.


První poločas se nám herně povedl, ale nemohli jsme překonat golmana hostí, v druhé poločase nám docházeli síly a soupeř hlídal remízu.


Do zápasu jsme vstoupili dobře, držíme balon a dostáváme se do zakončení. První šanci má Klement, když vystihne rozehrávku a je na velkém vápně sám, rozhodne se zakončit a těsně míjí branku. Druhá šance už je branka, když po rohu zakončuje sám stojící Tůma 1:0. Pokračujeme v tlaku, máme šance, ale chybí nám klid v zakončení. Mrtka hlavičkuje sám před golmanem, ale netrefuje branku, Klement zakončuje samostatný únik pouze do brankáře. Hostí trestají první naši chybu, když nám míč propadne až za obranu a Vostál se nemýlí 1:1. Znervózníme a hosté mají do poločasu ještě dva brejky, ale také nepřesně zakončují.


V druhém poločase se hraje od vápna k vápnu, ale bez ohrožení branky. Chybí nám pohyb a soupeř hlídá remízu a tím nás „uspí“ v aktivitě. A tak zápas skončí remízou 1:1


Za první poločas bychom si výhru zasloužili, ale druhá od nás v teplém počasí už neměla takové nasazení a uspokojili jsme se s remízou.

Příští týden zajíždíme do Rozsochatce, derby přes kopec doufám přivítá fanoušky, kteří nás podporují. Tak v sobotu v 15:30 nás přijeďte podpořit do Rozsochatce.


Trenér: Radek Odvářka

73 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page