top of page

FC Chotěboř "B“ – FK Maraton Pelhřimov „B“ 5:0 (2:0)

Střelci: 33. Hanousek Petr, 35. Bělovský Ondřej, 61. Bělovský Ondřej, 65. Nedvěd Adam, 87. Muzikář David


Sestava: Gregor J., Odvářka R., Polanský, (61. Gregor L.), Janda V. (45. Čapek D.), Hlaváček Jan, Hlaváček Jiří, Pačanda (68. Ledvinka), Bělovský O. (68. Šárovec), Tůma, Nedvěd, Hanousek (61. Muzikář)


Poslední zápas sezóny jsme odehráli za deštivého počasí. Ale to nás neodradilo a zápas se nám velmi povedl a musel bavit i diváky.


Začátek zápasu byl pod taktovkou hostů, drželi míč a snažili se překonat naši obranu, ale to se jim nedařilo. Postupem času jsme se dostávali více do hry a zatápěli soupeři. První okénko v obraně nachází Odvářka, když posouvá na Hanouska, který jde sám na brankáře hostů a nemýlí se. Vzápětí po rychlém rozehrání autu, nachází Jirka Hlaváček dobře naběhnutého Bělovského, který z první uklízí míč k tyči 2:0. Pokračujeme aktivně, ale do poločasu už branku nevstřelíme.


Do druhé půle vstupujeme, jak jsme skončili v první. Dobrým pohybem soupeře k ničemu nepouštíme a trestáme chyby hostí. Pačanda nachází samotného Bělovského na levé straně, který vyřeší akci jeden na jednoho a střelou na zadní tyč zvyšuje na 3:0. Pokračujeme v tlaku, z rohového kopu nachází Hlaváček Jiří na malém vápně Nedvěda, který hlavou zvyšuje na 4:0. Poté trochu polevíme a soupeř nás zatlačí na naši půlku. Největší šance hostí je po nedorozumění obrany, útočník hostí střílí sám na prázdnou branku, ale branku trestuhodně překopává. Na konci zápasu prchá obraně hostů Muzikář a nedává brankáři šanci 5:0.


Krásné zakončení sezóny, podpořené dobrým výkonem v zápase. Díky za sezónu pánové!!!

Trenér: Radek Odvářka

115 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page