top of page

FC Chotěboř "B“ – FK Bohemia Světlá n/S "B“ 6:4 (3:1)

Střelci: 15. Bělovský M., 34. Odvářka M., 44. Odvářka M., 61. Paidar (pen), 76. Klement, 81. Odvářka M. – 27. Křikava, 51. Křikava, 58. Burda, 74. Kubica


Sestava: Ptáček, Bělovský M. (50. Paidar), Janda V., Odvářka R. (50. Muzikář), Hlaváček Jan, Hlaváček Jiří (82. Gregor L.), Voborník (64. Pfeffer), Chlad (64. Ledvinka), Klement, Odvářka M., Vepřovský


Hodně divoký zápas byl vidět v dohrávce 4.kola na umělé trávě v Chotěboři.


V prvním poločase jsme měli asi osm vyložených šancí, podařilo se nám proměnit tři. První branka padla z levé strany, když Jirka Hlaváček utíká celé obraně hostí a předkládá míč naběhnutému Bělovskému M. Světlá vyrovnává po chybě obrany, když se pod víko trefuje Křikava. Přidali jsme a znovu po centru z leva na dvakrát uklízí Odvářka M., následně po krásné přihrávce od Klementa střílí třetí branku znovu Odvářka M.


Druhý poločas začneme vlažně a po 15. minutách je zase vyrovnáno na 3:3. Následuje ruka ve vápně a kopeme penaltu, kterou Paidar proměňuje. Světlá nás nachytá z rohu, když přímo z rohu končí balon v síti 4:4. Vedení si bereme na svoji stranu po akci středem, když Odvářka M. přihrává Klementovi do vápna a ten se nemýlí. Poslední gól zápasu a završení hattricku zakončuje Odvářka M., po přehození brankáře z velkého vápna.

Zápas jsme vyhráli, ale rychlý terén a odskok umělé trávy nám dělal velký problém. Hodně neproměněných šancí držel soupeře dlouho ve hře, což jsme zlomili až na konci zápasu.

V neděli 2.10. zajíždíme do Leštiny.


Trenér: Radek Odvářka

61 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page