top of page

FC Chotěboř "B" – FK Bohemia Světlá n/S 2:1 (0:1)

Střelci: 60. Chlad Petr, 87. Odvářka Martin (pk) – 8. Křikava Miroslav


Sestava: Dobrovolný, Málek (46. Voda), Císař (46. Odvářka R.), Gregor T., Hlaváček Jan, Hlaváček Jiří, Tůma, Bělovský O., Voborník (46. Chlad), Mrtka D. (56. Odvářka M.), Ledvinka O. (60. Muzikář)


V neděli za hodně teplého počasí jsme přivítali Světlou nad Sázavou.


Zápas měl dva rozdílné poločasy, první poločas se nám nedařilo, byli jsme málo aktivní, chyběl nám pohyb a obdrželi jsme branku. Druhý už probíhal v naší režii a zaslouženě jsme vyhráli.


Začali jsme s míčem na kopačkách, drželi míč, ale nedokázali jsme řešit přechodovou fázi. Končili jsme na bloku hostí. V osmé minutě nás ještě opařil gól hostí, když se z přímého kopu z vápna krásně trefil Křikava. Trochu nás to probudilo a začali jsme být aktivnější, ale nedůraz u našeho vápna a trochu bojácnost pouštěla soupeře do slibných akcí. Naše akce končí v rukavicích hostujícího golmana, bez vyložené šance.


Do druhé půle uděláme tři změny v sestavě a snažíme se probudit ospalost z první půle. To se nám daří, aktivním pohybem děláme soupeři problémy, všude jsme včas, a to nám přináší „ovoce“. Petr Chladu si ve středu hřiště vybojuje míč, posune na Odvářka M. který posílá Petra do samostatného úniku 1:1. Tůma po rohu hlavičkuje těsně nad a když Chlad neproměňuje samostatný únik, říkáme si, že to skončí remízou. Ale není tomu tak, v 87. minutě z pravé strany vyvede míč Hlaváček Jan přihraje na Chlada, který mu míč vrací do běhu ten posouvá na Hlaváčka Jirku, který je sám před golmanem faulován. Penaltu proměňuje Odvářka M., soupeř nás ještě zatlačí a má dva rohy, ale to už si pohlídáme a vítězíme.


Těžké, jak hodnotit tento zápas, první půle ospalá bez šťávy, druhá aktivní s nasazení. Ale důležitý je cíl a ten jsme splnili, vítězství. Z chyb se musíme ponaučit a příští týden porazit v neděli od 16:30 doma Třešť.

Trenér: Radek Odvářka

131 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page