top of page

FC Chotěboř "B“ – FC Slovan Havlíčkův Brod "B“ 2:4 (0:2)

Střelci: 65. Bělovský M., 68. Tůma


Sestava: Mašek, Gregor T. (77. Křivský), Janda V. (63. Odvářka R.), Mrtka, Hlaváček Jan (86. Ledvinka P.), Hlaváček Jiří (63. Muzikář), Bělovský M., Tůma, Voda (63. Hudec), Odvářka M., Hanousek

Sobotní zápas na domácím hřišti jsme nezvládli dle našich představ.


První poločas byl ospalý a chyběl nám pohyb, hosté měli na začátku zápasu dvě dobré šance, ale podržel nás golman Mašek. My jsme měli jeden slibný závar, ale zakončení do soupeře na brankové čáře. Hosté nám vsítili první branku po tečované střele z velkého vápna a druhý gól po rozehraném rohu.


Druhá půle byla z našeho pohledu lepší, více jsme napadali rozehrávku a odměnou nám byly dvě slepené branky. První vstřelil Bělovský Michal, když při rohu uklízel míč na zadní tyči a druhou branku vstřelil Tůma střelou pod víko z velkého vápna. Poté nás hosté zatlačili a my si nepohlídali dva nákopy z pravé strany na nabíhajícího Válka, který se dvakrát nemýlil a my zase prohrávali o dvě branky. Soupeř už si pak zápas pohlídal.


Nepovedený výkon, a i když už jsme vyrovnali, tak jsme neměli síly na soupeřův tlak a nechali si dát dvě jednoduché branky.

Trenér: Radek Odvářka

51 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page