top of page

FC Chotěboř "A" - TJ Slovan Kamenice nad Lipou 4:1 (3:1)

Aktualizováno: 17. 10. 2023

Střelci: 2.Somerauer, 15.,34. Bouma, 90.Hanousek - 35.Somerauer (vl.)


Sestava: Gregor - Neuvirt , Polanský, Somerauer, Dočekal (71.Soukup), Chlad, Fiedler, Voborník, Jakeš (81.Hanousek), Císař ( 61.Musílek), Bouma (61.Janda)


První moment v zápase přišel ve 2.minutě,když Jakeš zahrával roh, na který si nejlépe vyskočil Somerauer a svou hlavičkou nedal Přívratskému šanci 1:0. V 7.minutě zahrával Fiedler standardku a z 25 metrů jen těsně minul branku hostů. Ve 13. minutě se do šance hezky "proháčkoval" Chlad, ale jeho následná střela mířila nad branku Přivratského. V 15.minutě jsme měli z rohu vápna další standardku, kterou zahrával Jakeš, ale střílel těsně nad branku hostů. V 16.minutě se za obranu dostává Bouma, který následně nachází zpětnou nahrávkou Císaře, ale jeho střela je zablokována. Akce následně pokračuje a z druhé strany se do vápna dostal Chlad, který zpětnou nahrávkou nachází Boumu, který svou trefou k tyčce navyšuje skóre 2:0. Ve 20.minutě po dlouhém autu Císaře se dostává k odraženému míči Somerauer, ale jeho střelu Přivratský reflexivně vyráží. Ve 27. minutě se dostává k centru ze strany Dvořák, ale Polanský včas hlavičkou posílá míč na roh. Ve 34.minutě Jakeš zablokoval rozehru hostů a k odraženému míči se dostal Bouma, který snad z 35 m vystřelil a míč končí za zády Přívratského 3:0. Ve 35.minutě opět Dvořák zkouší centr z pravé strany a zde ho nešťastně tečuje Somerauer do vlastní brány 3:1. Ve 38.minutě se dostává do nadějné situace Chlad, ale branku netrefuje. Poločas 3:1


Ve 49.minutě Chlad vyvezl míč na polovinu soupeře a následnou průnikovou nahrávkou nachází dobře naběhnutého Jakeše. Ten ve velké šanci svůj souboj s brankářem prohrává, když branku těsně míjí. V 73.minutě se do brejku dostává Zahradník, který se snaží obstřelit Gregora, ale branku také jen těsně netrefuje. V 74.minutě se ze strany vápna dostává do šance Dvořák, ale jeho střelu Gregor vyráží. V 80.minutě se dostává ke střele Dedera, ale jeho pokus nebyl vůbec přesný. V 90. minutě ještě zpětnou těžkou nahrávkou Voborníka na Somerauera málem zužitkovali hosté, ale včasný výběh Gregora tuto akci zastavil. V 90+1 Soukup nahrává do brejku Hanouskovi, který zkušeně tuto nabídnutou šanci proměňuje 4:1.


Jsem spokojený s předvedenou hrou hlavně v prvním poločase, když jsme prakticky soupeře nepustili k přímé střele na branku. Ve druhém poločase jsme mohli hru uklidnit brzkou branku, ale nestalo se tak. Pak jsme měli pasáž mezi 70 a 88. minutou, kdy nás soupeř zatlačil a byl nebezpečnějším týmem. Každopádně vítězství bereme jako zasloužené a budeme se snažit to potvrdit v následujícím zápase.

Trenér: Martin Jakeš

131 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page