top of page

FC Chotěboř "A" - TJ Slavoj Pacov 2:0 (0:0)

Střelci: 69. Janda, 86.Hanousek


Sestava: Mašek - Neuvirt, Polanský, Somerauer, Dočekal ( 63.Gregor T.),Chlad, Fiedler (86.Soukup), Voborník, Musílek, Císař ( 46.Janda), Bouma (71.Hanousek)

Zápas se odehrál na umělé trávě. Největší šanci si vytvořili hosté na začátku 7. minuty, ale Mašek střelu vyrazil na roh. Hra se odehrával převážně mezi vápny a na obou stranách bylo vidět dosti nepřesností. Pacov ještě nastřelil tyčku a domácí si vytvořili spíše polo šance.


Do druhé půle jsme chtěli býti více aktivnější směrem dopředu a svého soupeře jsme mírně zatlačili do bloku. V 59.minutě přišla zbytečná reakce Kostrouna po odpískaném faulu na něho, který následně napadl domácího hráče v přerušené hře a oslabil tak svůj tým. Pacov se zatáhl do hlubokého bloku. V 69. minutě prostřelil Nowáka Janda po přihrávce od Chlada. Snažili jsme se přidat další branky, ale ta přišla až v 86. minutě po hlavičce Hanouska. Dále se mohla pískat penalta na Gregora a další velkou šanci spálil do již prázdné branky Janda. Utkání tak skončilo výhrou 2:0


Trenér: Martin JakešČlánek od TJ Slavoj Pacov:


101 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Commenti


bottom of page