top of page

FC Chotěboř "A"– Slavoj Žirovnice 5:1 (4:0)

Střelci: 3.Musílek Roman, 13. Dvořák Luboš, 22. Chlad Petr, Knotek Tomáš (vl.), 79. Polanský David – 85. Podhradský Radek (pen.)


Sestava: Mašek – Tůma, Somerauer, Polanský, Dočekal, Chlad, Voborník, Klement, Dvořák, Musílek, Janda


Střídající: Fiedler, Gregor, Bouma, Císař


Do utkání jsme vstoupili aktivně a hned ve 3.minutě se svým důrazem prosadil Roman Musílek, když jeho střelu podcenil Kolář 1:0. Ve 13. minutě přišla nejhezčí akce zápasu, když započatou situaci na jeden dotek skvěle zakončil Luboš Dvořák 2:0. Ve 22.minutě dostal hezký balón od Voborníka za obranu Petr Chlad a ten se nemýlil 3:0. Pak se hra na chvilku vyrovnala. Soupeř zahrozil dvakrát při rychlém přechodu do útoku, ale vše jsme si pohlídali. Naopak jsme mohli skóre navýšit, ale to se povedlo až ve 41.minutě Jandovi, který s přispěním hostujícího hráče Knotka zvýšil na 4:0.


Druhá půle se víceméně dohrávala. Nakonec se po hezké akci v 79.minutě prosadil Polanský David. Ke konci zápasu soupeř dal čestnou branku Podhradským z penalty na konečných 5:1.


V utkání jsme byli lepším celkem. Musím říci, že jsme měli sice při některých brankách trochu štěstí, ale hlavním aspektem bylo, jakým stylem jsme si šli pro tři body. Shrnu to do pár slov, kompaktnost, bojovnost, zaujetí pro hru, emoce a chtění vyhrát.

Trenér: Martin Jakeš122 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentários


bottom of page