top of page

FC Chotěboř "A" - SFK Vrchovina “B“ 3:0 (1:0)

Střelci: 27. Voborník Jakub (pen.), 52. Bouma Lukáš, 86. Chlad Petr


Sestava: Mašek – Tůma, Somerauer, Polanský, Dočekal, Chlad, Voborník, Klement, Dvořák, Musílek, Janda


Střídající: Fiedler, Neuvirt, Hanousek, Pačanda, Bouma


Do utkání jsme chtěli vstoupit aktivní hrou a donutit soupeře k chybám. Ale první byla Vrchovina, která měla v 6. minutě gólovou příležitost. Následně byla hra v této pasáži vyrovnaná. Pak přišla 27. minuta a Chlad se krásně dostal za obranu, následně i za brankáře, který ho zastavil už jen za cenu faulu. Dorážejícímu Jandovi nebylo přáno a pískala se penalta. Tu nakonec se štěstím proměnil Voborník. Hru jsme měli převážně pod kontrolou, ale soupeř nás dvakrát varoval, když měl snahu jít do rychlého protiútoku. Měli jsme dvakrát možnost Jandou změnit skóre, ale nevyšlo mu zakončení. Ve 41.minutě po jednom kontru se dostala Vrchovina do našeho vápna. Somerauer při odkopu míče trefil i nohu soupeře s překvapením kopala Vrchovina taktéž penaltu. Tu skvěle zneškodnil ve své premiéře za muže FC brankář Mašek a následnou dorážkou hráč Vrchoviny netrefil branku.


Do druhého dějství jsme vstoupili skvěle, když v 52. minutě dostal hezkou průnikovou nahrávku Chlad a po střele a následném odrazu od brankáře byl na správném místě debutující hráč Bouma ,který se do prázdné branky nemýlil 2:0. Soupeř se k vážnějšímu ohrožení naší branky nedostával, pouze zahrozil ze dvou standartních situací. Naopak jsme to byli my, kdo měl ještě velkou šanci a to Dvořákem, který se hezky dostal před brankáře, bohužel ještě místo střeli volil přihrávku na zadní tyč, ale tam byl dříve obránce hostů. V 86. minutě předvedli hezkou spolupráci Hanousek, Dvořák a na konci této akce se radoval z branky Chlad 3:0.


Myslím, že zápas se nesl v duchu nepřesností, soubojů s dosti nakopávaných míčů. Zlomovým okamžikem utkání určitě mohla být penalta soupeře, kde nás skvěle podržel debutující brankář Mašek. Ve druhé půli to už vypadalo lépe, ale přeci jenom chceme více. Z mého pohledu nakonec zasloužená výhra.

Trenér: Martin Jakeš151 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


bottom of page