top of page

FC Chotěboř "A" - Sapeli Polná 1:2 (0:1)

Střelci: 87´Somerauer (p)


Sestava: Mašek - Neuvirt (62.Polanský) ,Soukup (62 Klement). Somerauer, Dočekal (46.Císař),Chlad, Fiedler, Voborník, Jakeš (74.Hanousek), Dvořák, Musílek ( 90.Gregor)


První kdo zahrozil byl Soukup ve 13.minutě,ale branku Babínka přestřelil. V 16.minutě hezky centroval ze strany Musílek na Chlada, ale Vařejka včas uklidil míč na roh. V 18. minutě se hostující Brabec dostal zajímavé hlavičce ve vápně, ale branku Maška přestřelil. Ve 25. minutě po hezké kombinaci se opět dostal ke střele Brabec, ale jeho slabou střelu Somerauer vyrazil na roh. Z následného rozehrávaného rohu se k míči dostal Vařejka a svým centrem našel dobře nabíhajícího Urbánka, který svoji hlavičkou překonal následně Maška 0:1. Ve 29. minutě se dostával do slibné šance Dvořák, ale Babínek byl rychlejší a vše vyřešil. Ve 39.minutě Dvořák našel ve vápně volného Chlada, který zakončoval na branku hostů. Ve 40.minutě hezky našel Somerauer dobře naběhlého Fiedlera, který se dostal za obranu Polné a šel sám na Babínka. Bohužel zvolil střelu místo nahrávky na zcela volného Dvořáka a Babínka neprostřelil. Ve 45+2 se naopak dostal za obranu Průcha, ale tento souboj vyhrál Mašek, když střela mířila mimo branku.


Z kraje druhé půle ve 48.minutě prověřil pozornost brankáře hezkou střelou Somerauer. V 52.minutě přišel centr do našeho vápna, kde se nejlépe orientoval Bačkovský, který následně překonal Maška 0:2. V 70.minutě se ocitl sám na malém vápně Somerauer, ale branku bohužel netrefil. V 73. minutě nabídl šanci hostům Mašek, ale následně svým zákrokem vše napravil. V 80.minutě se Průcha dostává k nebezpečné střele ve vápně, ale Mašek jeho střelu vyráží. V 87.minutě byl ve vápně podražen Dvořák a následnou penaltu proměňuje Somerauer. 1:2


Věděli jsme, že tento zápas bude těžký, ale bohužel k naší porážce jsme k tomu přispěli i my svým výkonem. Snažili jsme se hru oživit, změnit, ale soupeř hrál takticky velmi dobře a zaslouženě si veze domů 3 body.

Trenér: Martin Jakeš

53 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

コメント


bottom of page