top of page

FC Chotěboř "A" - FC Velké Meziříčí B 1:3 (0:0)

Střelci: 90. Musílek Roman - 74. Malata Mirek, 80. Malata Mirek, 90. Foltýn Richard


Sestava: Mašek – Neuvirt, Fiedler, Somerauer, Dočekal, Chlad, Voborník, Pačanda, Klement, Musílek, Bouma


Střídající: Tůma, Hanousek, Císař, Bažout


Do utkání jsme vstupovali s problémy vzhledem k hráčské absenci, tak i zdravotní stav některých hráčů nebyl optimální. Prvních 20 minut byla naše hra solidní a již ve 14.minutě jsme mohli jíti Pačandou do vedení, ale bohužel Pelána neprostřelil. Postupně hráči hostí byli více na míče. Měli jednu šanci, když na centrovaný míč hráč hostí nedosáhl.


Začátek druhé půle se odehrával spíše mezi vápny. Od 58. minuty jsme byli aktivnějším týmem. V 61.minutě po rohu trefil Somerauer tyč. V 64.minutě nedosáhl na hezký centr od Musílka na zadní tyči Bouma. Pak přišla 74.minuta, když Malata dopravil volejbalově míč do brány. Bohužel k překvapení všech branka platila. V 80.minutě hosté opět Malatou skóre navýšili. V 90. minutě Musílek vykřesal naději hezkým přímým kopem do šibenice. Následně v 90. minutě Chlad trefil břevno. Po výkopu hostí jsme bohužel propadli v defenzivě a toho využil Foltýn na konečných 1:3.


Tento zápas měl remízový nádech. Od 58. minuty jsem měl pocit, že se naše hra zlepšuje. Bohužel přišla 74.minuta, která nás ovlivnila na další průběh zápasu. Škoda poslední minuty, když jsme ještě sahali po vyrovnání.

Trenér: Martin Jakeš


55 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page