top of page

FC Chotěboř "A" - FŠ Třebíč 3:5 (1:1)

Střelci: 45´Dvořák, 73´Somerauer, 88´Somerauer


Sestava: Dobrovolný - Formáček, Somerauer, Dočekal, Chlad, Jakeš, Voborník, Dvořák, Musílek, Bažout, Gregor T.


Náhradníci: Gregor J., Klimeš, Hanousek, Janda, Neuvirt, Císař, Bouma


Chotěboř po 8 měsících prohrála soutěžní utkání.

 

Šlágr kola začal lépe pro hosty. Již v 7.minutě dostal ze strany hezkou nahrávku na zadní tyč Zahrádka, který křižnou střelou prostřelil Dobrovolného. 0:1 V 9.minutě se po dobré kombinace snaží centrovat Dočekal a Fiala musel jeho centr vyrazit na roh. Ve 20.minutě se do šance dostal Dvořák, ale tečovaná střela míří nad branku. Z následného rohu se ke střele dostal Gregor, ale jeho technická střela opět přispěním teče končí nad brankou Fialy. 29.minuta přinesla nadějnou akci hostů, ale Zahrádka na centr nedostal. Ve 30. minutě střílí na hranici vápna Zacha, ale jeho střelu blokuje Dočekal. Ve 34.minutě dostal krásný míč za obranu Hobza, který přehazuje Dobrovolného, ale dobíhající Jakeš akrobaticky vykopává míč z brankové čáry. Ve 38. minutě se dostal k hlavičce osamocený Dvořák, ale branku netrefuje. 45.minuta přináší vyrovnání, když na Musílkův roh nejlépe zareaguje Dvořák 1:1.

 

Ve druhém poločase byla aktivnější Chotěboř, ale přišla 54.minuta, když se na středu hřiště hezky uvolnil Adamec a našel nahrávkou rozběhnutého Zahrádku. Ten na podruhé překonal Dobrovolného 1:2. 59.minuta přinesla možnost pokutového kopu, ale Somerauer a dorážející Janda míč za záda Fialy nedostali. V 65. minutě si nejlépe na rohový kop vyskočil Zahrádka a zvyšuje na 1:3. 72.minuta přinesla dvojí skvělý zákrok Fialy proti hlavičkám Dvořáka. V 73. minutě centruje do vápna Janda a míč propadá k Somerauerovi a ten snižuje na 2:3. Hned v 75. minutě mohlo být vyrovnáno, když Dvořák nachází volného Klimeše, který umisťoval střelu do horního růžku, ale skvělý Fiala vyráží na roh. V 76.minutě po standardní situaci nachází Voborník ve vápně volného Jandu, ale ten hlavičkuje mimo branku hostů. 77.minuta brejk, který vede Hobza, následnou zpětnou náhrou nachází Zahrádku, který prostřeluje Dobrovolného 2:4. 88. minuta Dvořák dává zpětnou nahrávku do vápna, na kterou nejlépe zareagoval Somerauer a snižuje na 3:4. 89. minutě uniká po křídle Matušina, Dobrovolný je u míče dříve, ale míč mu vyklouzl a Matušina dorážku zvládá a uklidňuje hosty 3:5.

 

Třebíč je kvalitní tým, který má ve svém středu plno šikovných hráčů. Jejich kombinační hra nám z počátku zápasu dělala problém. Postupem času jsme se zlepšovali. Druhý poločas byl z naší strany lepší, hráli jsme buď a nebo. Kluky musím pochválit za příkladnou bojovnost a snahu zápas zlomit na svou stranu. Stačilo málo a mohlo se to překlopit ,ale v nejtěžších chvilkách podržel soupeře brankář Fiala. Pro nezaujatého diváka to mohlo být krásné utkání s dosti brankami a skvělou diváckou kulisou. Gratuluji Třebíči k zaslouženému postupu do divize.

 Trenér: Martin Jakeš288 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page