top of page

FC Žďas Žďár nad Sázavou - FC Chotěboř "U19" 4:2 (2:2)

Střelci: Klement, 40´Šimon


Sestava: Kovář - Souček, Prokš, Šimon, Němec, Klement, Jehlička, Dymák, Šťastný, Krupička, Kubeš


Náhradníci: Daniel, Janáček, Mudruňka, Mach, Zvolánek, Švec


Začátek zápasu nám utekl a hned z první šance šel soupeř do vedení. Poté jsme postupně začali kontrolovat hru my, bohužel při druhé návštěvě soupeře v našem vápně jsme prohrávali už 2:0. Zbytek poločasu se nám však povedl, drželi jsme míč, předváděli jsme pěkný přechod do útočné poloviny hřiště a vytvářeli si šance. Dvě z toho jsme do poločasu proměnili, když skóroval nejdříve po individuální akci Klement a chvíli před koncem prvního poločasu Šimon. 


Druhý poločas jsme začali dobře, v podobném duchu jako jsme odehráli většinu toho prvního. Postupně jsme ale od své hry opouštěli a soupeř začal hrozit. Jak už to tak u nás bývá, tak jsme za to byli hned potrestáni a soupeř dal na 3:2. Poté jsme měli ještě 2 šance, ale gól se nám už dát nepodařilo. Naopak jsme v nastavení dostali do otevřené obrany, kdy už jsme všechny síly upnuli dopředu, ještě čtvrtý gól. 


V prvním poločase velmi dobrý výkon co se týká hry. Bavilo se mě na to koukat. Bohužel naším špatným chováním ve vlastním vápně jsme dovolili soupeři ze 3 šancí dvakrát skórovat. V druhé půli jsme se postupně uchylovali ke zjednodušení přechodové fáze a odstoupili od naší dobré hry. Celkově jsme si body z mého pohledu zasloužili, bohužel naše chování v našem vápně nám dělá starosti celý rok a kazí i ty zápasy, ve kterých hrajeme dobře.

Trenér: František Janda

55 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page