top of page

FC Chotěboř Dorost "B" – Rantířov 1:4 (0:3)

Aktualizováno: 11. 4. 2023

Střelci: 52´ D. Mach


Sestava: Fiala Š., Špitálník D., Souček A., Moldavčuk M.(C), Voda J., Prokš P., Cipryán T., Kubeš Š., Krupička V., Píbil P., Kubeš M.


Střídající: Šťastný D., Šťastný A., Mach D., Moldavčuk F.


V neděli lehce po poledni jsme se sešli k dalšímu jarnímu utkání dorostu “B” v soutěži REALITY 11 - I. třída dorostu kraje Vysočina. Naším soupeřem byli hráči Rantířova.


Celkově bych hodnotil jako den “blbec”. Již při rozcvičce se nám zranil hráč Martin Klement, který skončil se sádrou na noze – Marťas brzké uzdravení. V posledních minutách před zápasem jsme narychlo sháněli hráče a museli upravovat sestavu, protože Martin byl v původní základní sestavě. Oproti minulému víkendu nám chybělo 5 hráčů , proto již skládání sestavy byl oříšek a do toho nepříjemnost se zraněním. Povedlo se nám to nějak slepit, i když bych rád zmínil, že oproti podzimu jsme tento víkend v dorostu kompletně (U19, U17 a “B”) mínus 16 hráčů oproti původním plánům.

Zápas začal stejně špatně jako rozcvička, již ve 2. minutě jsme inkasovali svou nesoustředěností a hrubou chybou. Nemohli jsme se dostat do tempa a pro další hrubé chybě jsme inkasovali v 16. minutě druhou branku. Nemohli jsme se z toho vzpamatovat a ve 24. minutě inkasovali další branku na 0:3. V tu chvíli jsme všichni potřebovali co nejdříve přetrpět poločas a jít do kabin si něco říct a zkusit zvednout hlavu.

O přestávce jsme trochu zvýšili hlas, kluci nicméně sami věděli, kde a co je špatně. Provedli jsme 2 změny v sestavě. Do druhého poločasu jsme nastoupili odhodlaní a plný víry se zápasem něco udělat. Zatlačili jsme soupeře, v 52. minutě jsme aktivitou byli odměněni a snížili na 1:3. Tato branka nám měla vlít a také asi vlila krev do žil. Bohužel provedli jsme další hrubou chybu hned v 54. minutě špatnou rozehrávkou a darovali soupeři další branku. To byl poslední “hřebíček”, v tu chvíli jsme jako tým šli hlavami dolů a nedařilo se opět vůbec nic. Do konce zápasu už to spíš byli individuální akce bez koncepce a úspěchu.


Budu citovat, co jsme řekli klukům, byl to zápas a den “blbec”, nemůžeme nikomu nic vyčítat, protože jsme ho měli úplně všichni, od nás trenérů až po posledního hráče na hřišti. Zápas nám musí do budoucna přinést další nové zkušenosti a do dalších akcí nás posílí. I za nás za trenéry vidím zpětně věci, které jsme měli udělat jinak a reagovat na některé skutečnosti dříve. Budeme se těšit na další vaší podporu při domácím utkání s favoritem soutěže z Třeště 23.4. od 13:00 u nás na hřišti.

Trenéři: Michal Moldavčuk a Lukáš Mrkvička


66 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page