top of page

Chotěboř "dorost B" – Golčův Jeníkov 1:2 (1:2)

Střelci: Prokš P. – Pospíšil M., Fiala J.


Sestava: Fiala Š. (C), Špitálník D., Zvolánek Š., Šťastný D., Moldavčuk M., Voda J., Šimon A., Nápravník J., Píbil P., Prokš P., Jehlička T.


Střídali: Souček A., Ledvinka O., Freibaueir R., Císař J., Šťastný A.


V sobotu v poledne jsme nastoupili k dalšímu domácímu utkání, tentokráte přijel silný tým z Golčova Jeníkova. Vzhledem k velké marodce dorostu v divizi, vědělo celkem 9 hráčů, že musí být fit na druhý den na derby do “starší i mladší divize”.


Od samého začátku jsme nastoupili se zbytečně velkým respektem a strachem z vysílení a zranění. Na hřišti jsme nekomunikovali a po vlastních chybách jsme dostali hned v 6. a 14. minutě branky. Ve 20. minutě jsme sice snížili na 1:2 brankou Petra Prokše, ale celý poločas jsme byli zbytečně zalezlí a ustrašení. Soupeř měl více ze hry a více šancí, které naštěstí neskončili v brance, na čemž měl velkou zásluhu brankář Štěpán Fiala.


O přestávce jsme museli udělat trochu rozruchu v kabině a tým probudit. Provedli jsme nucené 3 střídání, aby byl počet minut mezi další den hrající hráče rozdělen. Nastoupil pohledově úplně jiný tým, bojovnost, mluva na hřišti a chuť udělat něco s výsledkem byla na hřišti cítit od začátku druhého poločasu. Soupeře jsme celý poločas tlačili, ojediněle se soupeř dostal do akce, kterou zlikvidovala obrana nebo brankář. Na naší straně se střídala šance za šancí, bylo jich tolik, že mohl být i hokejový výsledek. Bohužel chyběla nám přesnost a klid v konečné fázi. Samozřejmě i kousek štěstí, kde občas scházeli centimetry, např. při krásném přímém kopu skoro od poloviny hřiště, kdy Ondra Ledvinka svou levou nohou trefil nádherně břevno.

Ač jsme se snažili, s výsledkem jsme nic neudělali. Dovolím si říct, že alespoň remíza by byla spravedlivá, ale o tom je fotbal.


První poločas od nás vypadal, jako když hrajeme poprvé a asi není co bych vyzdvihl. Za druhý poločas musíme kluky pochválit, nastoupili v jiném duchu a na hřišti to bylo citelně znát. Dovolím si říct, že hrát 90 minut jako v druhé půli, výsledek by vypadal úplně jinak. Nezbývá nám než pracovat dále zápas od zápasu a na jaře i tento nepříjemný tým porazit na jejich půdě. Nyní máme 2 týdny volna, kde potrénujeme, někteří hráči pomohou v divizi a vyléčíme drobné zranění a šrámy.” Další zápas hrajeme v neděli 23.10.2022 v 9:00 v Pacově.

Trenéři: Michal Moldavčuk a Lukáš Mrkvička

62 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page