top of page

ČAFC Židenice - FC Chotěboř "U19" 2:0 (1:0)

Sestava: Kovář - Zvolánek, Souček, Neubauer, Janáček, Šimon, Němec, Šťastný, Píbil, Dymák, Krupička


Náhradníci: Moldavčuk, Prokš, Švec, Kubeš, Mach


V sobotu se naše U19 utkala v Brně s místními Židenicemi.

Začátek zápasu nám vyšel a měli jsme hned v úvodu 3 nadějné příležitosti. Nejdříve zpoza vápna vyzkoušel pozornost domácího gólmana Němec, poté šel z úhlu na bránu Šimon a první dvacetiminutovku uzavřel svým samostatným únikem Dymák. Ani jedna z příležitostí nabyla využita a tak se ujali vedení domácí, když centr z pravé strany zavíral záložník soupeře na zadní tyči, 0:1. Do poločasu se hra odehrávala mezi vápny bez větší příležitosti.

V druhé půli jsme inkasovali podruhé, když out soupeře propadl k soupeřovu kapitánovi a ten z úhlu procedil míč do naší sítě. Poté následovala opět naše pasáž, kde jsme si vypracovali několik nadějných příležitostí. Samostatný únik Píbila, který zakončil do domácího gólmana. Němec se proháčkoval ze strany, ale zakončil těsně vedle pravé tyče. Po rohovém kopu hlavičkoval na malém vápně Šťastný, trefil však pouze dobře postaveného gólmana. Nakonec ještě běžel útočník domácích sám na bránu, ale kličku mu Kovář vypíchnul. Zápas tedy skončil 2:0 pro domácí.

Dnešní zápas rozhodla efektivita v zakončení. Měli jsme víc šancí než domácí, herně jsme se jim přinejmenším vyrovnali. Ale ze tří šancí nás soupeř dvakrát potrestal. Předvedená hra nás potěšila, viděli jsme posun v určitých herních prvcích. Stále máme ale na čem pracovat, je pro nás také důležité, abychom tyto výkony zvládli opakovat.

Trenér: František Janda

112 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentários


bottom of page