top of page

ČAFC Židenice - FC Chotěboř U17 2:6 (1:2)

Aktualizováno: 20. 9. 2022

Střelci: 3' Antonín Muselík, 89' Richard Vašíček - 13', 23', 58' Vít Krupička, 69' Michal Dymák, 72' David Medek, 80' David Čáp Sestava: Nápravník, Dymák, Souček, Šťastný, Mach, Kubeš, Krupička, Klement, Čáp, Klimeš, Vogel Střídali: Medek, Škvára, Kubeš, Císař, Mudruňka

Další divizní zápas nás zavedl přímo do centra Brna, kde proti nám stál zkušený tým ČAFC Židenice. Do začátku zápasu jsme vstoupili s maximálním nasazením a hlavně se zaměřením na kvalitní kombinační hru s rychlým přechodem do útočné fáze. Bohužel nás limitoval tvrdší travnatý povrch a poměrně hodně jsme prokluzovali. Toto se nám vymstilo hned na začátku utkání, kde při lehké střele na bránu proklouzl náš brankář a dostali jsme nešťastný gól. Od této chvíle jsme byli ve všech fázích hry lepším týmem a soupeře jsme k ničemu nepustili. Po vydařených průnikových přihrávkách jsme šli několikrát na bránu, ale limitovalo nás přesnější zakončení. Nakonec se nám v první půli podařilo výsledek otočit a do kabin jsme šli s jednogólovým vedením.


Druhá půle byla taktéž herně velice povedená a s přibývajícím časem jsme zpřesnili zakončení a přidaly další krásné góly.

Musím pochválit všechny hráče za obrovské nasazení a maximální soustředěnost do poslední minuty zápasu. Taktéž se nám daří zapojovat hráče ze starších žáků, kteří nijak nezaostávají a je to příslib do budoucna, že máme na čem stavět i v příštích letech. Závěrem bych chtěl poděkovat celému organizačnímu týmu, bez kterého by to nešlo.

Trenér: Patrik Dvořák

49 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page