top of page

ČAFC Židenice 2011 U19 – FC Chotěboř U19 1:1 (0:1)

Střelci: 84. Holík Jan - 19. Mrtka Daniel


Sestava: Mašek – Málek, Císař, Gregor, Neubauer, Křivský, Jindra, Fiedler, Šimon, Kruntorád, Mrtka


Střídali: Ledvinka, Moldavčuk, Píbil, Souček, Dymák


V tomto utkání jsme chtěli konečně bodovat. Začátek zápasu se odehrával ve středu hřiště, ale nebezpečnější situace si vytvářeli naši kluci. V 19. minutě se po rohu prosadil Mrtka. Ve 25. minutě Šimon vybojoval balón při rozehrávce soupeře a následně nahrával na volného Mrtku, ale ten prázdnou branku ve skluzu netrefil. Další šanci měl Šimon, ale bohužel opět to neskončilo brankou. V 35. minutě se krásně uvolnil na hranici vápna Mrtka, kde byl jednoznačně faulován, ale píšťalka zůstala v klidu. Ke konci poločasu měl šanci Mrtka, ale opět jsme skóre nenavýšili. Domácí si za první poločas nevytvořili žádnou nebezpečnou situaci, kterou by Mašek musel řešit.


Ve druhé půli se snažili domácí něco s výsledkem udělat, ale jejich snaha končila před naším vápnem, kde jsme vše vyřešili. Nebezpečnější jsme byli přeci jen my, ale selhali jsme v zakončení Mrtkou, Šimonem. Naše nadějné průniky ze stran a následné nahrávky bohužel nenašli pravého adresáta a gól jsme prostě nedali. Domácí začali hrozit po našem střídání. V 75. minutě Mašek vyrazil nebezpečnou střelu nohou. V 80. minutě se opět Mašek vytáhl a hezkou střelu z poza vápna vyrazil na roh. V 84. minutě se domácí dočkali, kdy nám na vápně propadl míč a nejblíže byl Holík, který střelou k tyčce nedal Maškovi šanci. Ke konci utkání jsme měli ještě snahu zlomit utkání, ale již jsme si nebezpečnou situaci nevytvořili.


Z mého pohledu je remíza v tomto utkání málo. Pokud bychom proměnili své šance, tak by se vše odvíjelo jinak. Co nás sráží je klid v koncovce. Na gól se hodně nadřeme. Myslím, že soupeř vytěžil ze tří šancí jednu branku a bere bod. Když to vezmu z pohledu herního projevu, tak jsem s hráči spokojený za to, jak k utkání přistupují a jak se prezentují.

Trenér: Martin Jakeš

78 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

댓글


bottom of page